Młody poliglota 2016

Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów klas szóstych szkół podstawowych z terenu Warszawy do wzięcia udziałuw:

 

V Międzyszkolnym Konkursie Języków Obcych

dla uczniów klas VI szkół podstawowych

MŁODY POLIGLOTA 2016

 

Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów zainteresowania nauką języków obcych i poznawania kultury wybranych krajów anglojęzycznego obszaru językowego oraz nawiązanie współpracy pomiędzy nauczycielami języków obcych warszawskich szkół podstawowych. Do udziału w konkursie zapraszamy 5 uczniów klas VI Państwa szkoły, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu znajomości j. angielskiego oraz drugiego języka obcego (wybranego spośród: j. niemieckiego,  j. francuskiego i j. hiszpańskiego). Istnieje także możliwość wzięcia udziału wyłącznie w części poświęconej językowi angielskiemu. Konkurs odbędzie się

 

w dn. 10 maja 2016r., o godz. 9:30

Mamy nadzieję, że udział w organizowanym przez nas konkursie będzie ciekawą propozycją dla uczniów, którzy są szczególnie zainteresowani proponowaną tematyką. Jednocześnie konkurs daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych jeszcze przed ewentualnymi wstępnymi egzaminami językowymi do gimnazjum. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z Regulaminem Konkursu, zamieszczonym na stronie www.gimnazjumjb.pl. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, prosimy o wypełnienie dołączonego do regulaminu formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na podany w regulaminie adres e-mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do dnia 22 kwietnia 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na zgłoszenia.

 

POBIERZ FORMULARZ ZGłOSZENIOWY 

POBIERZ REGULAMIN