Osiągnięcia

2018/2019

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny: wyróżnienia otrzymali Zuzia A. i Szymon z kl. 7A oraz Kuba i Kasia z kl. 8B;
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT: wynik bardzo dobry uzyskał Szymon  z kl. 7A; wynik dobry otrzymał Kuba z kl. 8B;
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny: wynik bardzo dobry uzyskał Szymon  z kl. 7A; wyniki dobre otrzymali Piotr  i Kuba z kl. 8B;
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor: wyniki bardzo dobre uzyskali: Marcin z kl. 3B, Maja S., Ola i Kuba z kl. 8B; wyniki dobre uzyskali Maciej z kl. 3B, Kasia i Maja N. z kl. 8B;
    Brawo! Gratulacje dla uczniów oraz naszych Pań Germanistek.
  • Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2019: biologia: Maria z kl. 3A uzyskała tytuł laureatki (3 miejsce); chemia: Marcin z kl. 3B oraz Michał M. z kl. 3A uzyskali wyróżnienia; geografia: Maria z kl. 3A oraz Ola  z kl. 8B uzyskały wyróżnienia; historia: Michał z kl. 8B uzyskał tytuł laureata (9 miejsce), Piotr z kl. 8B otrzymał wyróżnienie; język angielski: Maja S. z kl. 8B uzyskała tytuł laureatki (6 miejsce), wyróżnienia otrzymali: Kuba z kl. 3B, Ola, Michał, Piotr i Kasia z kl. 8B; język niemiecki: Marcin z kl. 3B otrzymał tytuł laureata (8 miejsce); język polski: tytuły laureatek otrzymały: Ola z kl. 8B (1 miejsce), Maja S. z kl. 8B (7 miejsce), Kalina z kl. 8B (10 miejsce) oraz Wiktoria z kl. 8A (10 miejsce), wyróżnienie uzyskała Ada z kl. 3B; matematyka: tytuły laureatów otrzymali: Michał Ba. z kl. 3B (3 miejsce), Michał M. z kl. 3A (3 miejsce), Kuba z kl. 3B (4 miejsce) oraz Kacper z kl. 8C (9 miejsce), wyróżnienia otrzymali: Kasia, Michał i Piotr z kl. 8B;
  • ogólnopolski konkurs Galileo z geografii: Maciek z kl. 3B zajął 13 miejsce;
  • ogólnopolski konkurs Galileo z chemii: Michał z kl. 3A zajął 7 miejsce, Marcin z kl. 3B zajął 13 miejsce;
  • Ameryka mówi po hiszpańsku: Ada, Marysia i Karolina z kl. 3B zajęły 2 miejsce;
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo: Maciek z kl. 3B otrzymał wyróżnienie;
  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS 2019:  wynik bardzo dobry uzyskała Ola z kl. 8B, wyniki dobre uzyskali: Zuzia A. i Maja z kl. 7A oraz Michał B. z kl. 7B;
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta PLUS:  wynik bardzo dobry uzyskał Maciek z kl. 3A; wyróżnienia otrzymali: Michał z kl. 7A, Mateusz z kl. 8C, Janek z kl. 3A oraz Marysia, Ala, Kuba, Iwo, Karolina i Michał Ba. z kl. 3B;
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta: Zuzia A. z kl. 7A uzyskała wynik bardzo dobry, Michał Ć. z kl. 7A, Michał z kl. 8B oraz Kacper z kl. 8C utrzymali wyróżnienia;
  • Puchar KS Zatoka Puck, I Eliminacja do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w klasie Optymist grupy A:  Ignacy z kl. 8C zajął I miejsce; Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta: Michał M. z kl. 3A uzyskał wynik bardzo dobry, Michał Ba. i Michał Br. uzyskali wyróżnienia;
  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Galileo: Michał M. z kl. 3A uzyskał tytuł laureata, Marcin z kl. 3B uzyskał wyróżnienie;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu: sztafeta dziewcząt w składzie: Helena z kl. 7B, Zosia, Maja z kl. 8B, Marysia z kl. 8A oraz Ada i Karolina z kl. 3B zajęła III miejsce; – Helena zajęła indywidualnie II miejsce na 50m stylem klasycznym; – Ada zajęła indywidualnie III miejsce na 50m stylem dowolnym; – sztafeta chłopców w składzie: Maciek i Piotr z kl. 8B, Janek  i Bruno z kl. 3A oraz Kuba  i Michał Br.z kl. 3B zajęła II miejsce; – Bruno zajął indywidualnie III miejsce na 50m stylem klasycznym;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Badmintonie: kategoria młodzież, nasze reprezentacje w składzie: Kasia i Ola z kl. 8B oraz Gośka z kl. 3A, oraz Maciek i Janek z kl. 3A wywalczyli srebrne medale i tytuły wicemistrzowskie;
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: tytuły laureatów uzyskali: Antek  z kl. 8B, Maciek z kl. 3A oraz Maciek i Nina z kl. 3B;
  • Młodzieżowa Olimpiada Informatyczna: Wiktor z kl. 8C oraz Michał Br. z kl. 3B awansowali do etapu rejonowego;
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki:  Michał Br. 3B uzyskał tytuł finalisty;
  • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego: Ola z kl. 8B uzyskała tytuł finalistki;
  • Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości: Ada, Kuba i Iwo z kl. 3B awansowali do etapu rejonowego;
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego: Lola z kl. 8A  oraz Maciek z kl. 3B uzyskali tytuły laureatów, tytuły finalistów uzyskali: Antek z kl. 8B  oraz Nina z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny z geografii: Kalina z kl. 8B oraz Maciek z kl. 3B uzyskali tytuły finalistów;
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: do ścisłego finału awansowali: Antek  z kl. 8B, Maciek z kl. 3A oraz Maciek i Nina z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny wiedzy o społeczeństwie: Maciek z kl. 3B uzyskał tytuł laureata,  i Michał  z kl. 8B i Piotr z kl. 8B uzyskali tytuły finalistów;
  • XIV Zawody w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora SSP 10 i SG 27: Janek z 3A zajął II miejsce, 50m styl grzbietowy; Paweł z 3A zajął III miejsce, 50m styl grzbietowy; Karolina z 3B zajęła I miejsce, 50m styl grzbietowy; Bruno z 3A zajął II miejsce, 50m styl klasyczny; Ada z 3B zajęła III miejsce, 50m styl motylkowy; Maciek z  8B zajął II miejsce, 50m styl motylkowy; Helena z 7B zajęła I miejsce, 100m styl zmienny; sztafeta w składzie: Szymon z 7A, Lolek z 8A, Piotr  i Maciek z 8B zajęła III miejsce w konkurencji 4x50m stylem zmiennym; sztafeta w składzie: Bruno i Janek 3A oraz Kuba i Michał Br. z 3B zajęła III miejsce w konkurencji 4×50 stylem zmiennym; sztafeta w składzie: Lolek  i Igor T. z 8A, Piotr i Maciek z 8B zajęła III miejsce w konkurencji 4x50m stylem dowolnym; sztafeta w składzie: Bruno i Janek z 3A oraz Kuba i Michał Br. zajęła II miejsce w konkurencji 4×50 stylem zmiennym; sztafeta w składzie: Maja i Helena 7B, Maria  8A oraz Maja S. z 8B zajęła II miejsce w konkurencji 4x50m stylem dowolnym;
  • XIV Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie:  Lolek z kl. 8A zajął 2 miejsce w kategorii 5, Kuba z kl. 3B zwyciężył w kategorii 6 w konkurencji slalom narciarski;
  • Młodzieżowa Olimpiada Informatyczna: Wiktor z kl. 8C awansował do II etapu, 
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: do III części II etapu awansowali: Antek  z kl. 8B, Maciek z kl. 3A oraz Maciek i Nina z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego: awans do finału wojewódzkiego  uzyskali: Lola z kl. 8A, Antek z kl. 8B  oraz Nina i Maciek z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego: Ola z kl. 8B awansowała do etapu wojewódzkiego; 
  • Konkurs Języka Angielskiego English High Flier:  Antek z kl. 8B zajął I miejsce w województwie mazowieckim i I miejsce w Polsce, Antek  z kl. 7B zajął III miejsce w województwie mazowieckim i II miejsce w Polsce Brawo! W nagrodę chłopcy otrzymali pobyt na tygodniowym Obozie Talentów; wyniki bardzo dobre uzyskali: Ada , Nina, Kuba, Michał Br.  i Maciek  z kl. 3B, Maciek z kl. 3A, Maja S., Tosia z kl. 8B oraz Michał B., Michał M. i Maja S. z kl. 7B; wynik dobry uzyskała Ola z kl. 8B;
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: do II części II etapu awansowali: Lola z kl. 8A, Antek  z kl. 8B, Maciek z kl. 3A oraz Maciek i Nina z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki: awans do etapu wojewódzkiego  uzyskał Michał Br. 3B,
  • Konkurs kuratoryjny z geografii: awans do finału wojewódzkiego uzyskali Kalina z kl. 8B oraz Maciek z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny wiedzy o społeczeństwie: awans do finału wojewódzkiego uzyskali Piotr i Michał z kl. 8B oraz Maciek z kl. 3B;
  • Mistrzostwa Warszawy w Tenisie Stołowym Dziewcząt: nasza reprezentacja w składzie Kasia z kl. 8B oraz Gośka z kl. 3A zajęła VII miejsce;
  • Mistrzostwa Warszawy w Tenisie Stołowym Chłopców: nasza reprezentacja w składzie Maciek i Janek z kl. 3A zajęła XIII miejsce;
  • Ogólnopolski Konkurs „Z ortografią na co dzień”: awans do II etapu uzyskali Ola z kl. 8B, Marysia i Michał z kl. 3A oraz Kuba z kl. 3B;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd. w Tenisie Stołowym dziewcząt: nasza reprezentacja w składzie Kasia z kl. 8B oraz Gośka z kl. 3A zdobyły złote medale i tytuły mistrzowskie;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd. w Tenisie Stołowym chłopców: nasza reprezentacja w składzie Maciek i Janek z kl. 3A zdobyli złote medale i tytuły mistrzowskie;
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: do II etapu awansowali: Lola z kl. 8A, Antek  z kl. 8B, Maciek z kl. 3A oraz Maciek i Nina z kl. 3B;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd. w Unihokeju: Szymon, Bartek i Michał  z kl. 7A, Lolek z kl. 8A, Janek, Aleks i Maciek z kl. 3A oraz Kuba, Michał Ba., Michał Br. i Iwo zajęli 3 miejsce;
  • Przedmiotowy konkurs informatyczny LOGIA: Szymon z kl. 7A awansował do II etapu;
  • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego: Ola z kl. 8B awansowała do etapu rejonowego; 
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego: awans do etapu rejonowego uzyskali: Lola z kl. 8A, Antek z kl. 8B, Maja Szw, z kl. 8C, Maciek z kl. 3A oraz Nina i Maciek z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny z biologii: awans do etapu rejonowego uzyskali Michał M. z kl. 3A oraz Marcin z kl. 3B;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd. w Unihokeju: nasze dziewczyny w składzie: Małgosia i Sonia z kl. 3A, Karolina i Ada z kl. 3B oraz Ola, Ania, Kasia, Nina, Maja N., Kalina i Tosia z kl. 8B zajęły pierwsze miejsce, zdobyły złote medale i zostały mistrzyniami dzielnicy;
  • Konkurs kuratoryjny z geografii: awans do etapu rejonowego uzyskali Kalina z kl. 8B oraz Maciek z kl. 3B;
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki: awans do etapu rejonowego uzyskali Piotr z kl. 8B oraz Michał Br. i Michał Ba. z kl. 3B,
  • Konkurs kuratoryjny wiedzy o społeczeństwie: awans do etapu rejonowego uzyskali: szkoła podstawowa: Kasia, Piotr , Michał i Tosia z kl. 8B oraz gimnazjum: Maciek z kl. 3A, Kuba, Michał Ba., Ada, Maciek i Iwo z kl. 3B,

2017/2018

  • Ogólnopolski Konkursie Biologiczny Galileo 2018: wyróżnienie otrzymał Marcin z  kl. 2B,
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”: wyniki bardzo dobre uzyskali Marysia z kl. 7A, Janek z kl. 2A oraz Kacper z kl. 3B,
  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Galileo 2018: wyróżnienia otrzymali Ala i Kuba z kl. 2B,
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny: wynik bardzo dobry uzyskała Kasia z kl. 7B, wyniki dobre uzyskali Piotr i Kuba z kl. 7B, Michał Ba., Michał Br. i Kuba z kl. 2B oraz Adam z kl. 3B,
  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus: Maja z kl. 3B uzyskała tytuł laureatki, wyróżnienia otrzymały: Ola z kl. 7B, Maria z kl. 7A, Maria z kl. 2A, Marianna z kl. 3A oraz Agnieszka i Patrycja z kl. 3B,
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX: wynik bardzo dobry uzyskali Antek z kl. 7B oraz Maja Sz. i Julia z kl. 7C,
  • Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości: Maciek z kl. 2A oraz Maciek i Michał Ba. z kl. 2B wywalczyli tytuły laureatów,
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny: Kasia, Antek, Kuba i Piotr z kl. 7B, Maciek i Michał z kl. 2A oraz Michał Ba., Michał Br. i Kuba z kl. 2B uzyskali wyróżnienia,
  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej: Janek z kl. 2A zajął II miejsce w Polsce i uzyskał tytuł laureata,
  • Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości: Maciek z kl. 2A oraz Michał B. i Maciek z kl. 2B awansowali do eliminacji centralnych,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt: nasza reprezentacja w składzie: Julita z kl. 3A, Ada i Karolina z kl. 2B, Maja B. i Maja S. z kl. 7B zdobyła tytuł mistrzowski,
  • Drużynowe Mistrzostwa Warszawy w Badmintonie Dziewcząt (WOM): Gośka z kl. 2A i Wiktoria M. z kl. 3A zajęły miejsce 8,
  • kuratoryjny Konkurs języka angielskiego: Maja z kl. 3B uzyskała tytuł laureatki,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Ola z kl. 3B uzyskała tytuł laureatki,
  • Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów LOGIA: Michał z kl. 2B uzyskał tytuł finalisty,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Badmintonie: Wiktoria z kl. 3A, Gośka z kl. 2A oraz Maciek i Janek z kl. 2A zdobyli dzisiaj złote medale i tytuły mistrzowskie,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu Dziewcząt: nasza reprezentacja w składzie: Iga i Julita z kl. 3A, Ada i Karolina z kl. 2A, Maja B. z kl. 7B oraz Marysia z kl. 7A zajęła III miejsce,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu Chłopców:  nasza reprezentacja w składzie Wojtek z kl. 3B, Stasiek z kl. 3A, Bruno i Janek z kl. 2A, Kuba z kl. 2A oraz Piotrek z kl. 7B  wywalczyła brązowe medale,
  • Festiwal „Rozwiń Talent!”2018: w konkursie literackim Kuba z kl. 7B otrzymał wyróżnienie za utwór prozatorski „Pudełko wspomnień”, Iwo z kl. 2B zajął III miejsce za utwór prozatorski „Przez miłość”,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Ola z kl. 3B awansowała do III etapu konkursu,
  • Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości: Maciej z kl. 2A oraz Maciek i Michał B. z kl. 2B awansowali do etapu rejonowego,
  • Ogólnopolski Konkurs Z ortografią na co dzień: Marysia z kl. 2A awansowała do III etapu,
  • Konkurs informatyczny dla gimnazjalistów LOGIA: Michał z kl. 2B awansował do III etapu,
  • XIII Zawody w Pływaniu o Puchar Dyrektora SSP nr 10 oraz SG nr 27: Marysia z klasy 7A zdobyła srebro w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym,
  • kuratoryjny Konkurs wiedzy o społeczeństwie: Maciek z kl. 2B uzyskał tytuł finalisty,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Ola z kl. 3B awansowała do II części II etapu konkursu,
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier: wyniki bardzo dobre uzyskali: Antek z kl. 7B (IV miejsce w województwie mazowieckim i 8 miejsce w Polsce), Nina  z kl. 2B (7 miejsce w województwie mazowieckim i 20 miejsce w Polsce) oraz Maciej z kl. 2B, Marianna z kl. 3A, Maja, Ola  i Agnieszka z kl. 3B;  wyniki dobre uzyskali: Julia z kl. 7C oraz Stasiek z kl. 3A,
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny: wynik dobry uzyskali: Miłosz z k. 3B, Michał z kl. 2B oraz Maja N. z kl. 7B, wynik bardzo dobry uzyskały: Agnieszka i Maja z kl. 3B oraz Ola i Kasi z kl. 7B,
  • XII Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie i Snowboardzie: Kuba z klasy 2B zajął I miejsce w slalomie chłopców w kategorii V, Marysia zajęła III miejsce w slalomie dziewcząt w kategorii V,
  • konkurs informatyczny miniLOGIA: Kuba z kl. 7B awansował do II etapu,
  • konkurs Z poprawną polszczyzną na co dzień: Kasia z kl. 7B awansowała do II etapu,
  • konkurs Z ortografią na co dzień: Marysia z kl. 2A oraz Maja i Ola z kl. 3B awansowały do II etapu,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym: reprezentacje GJB w tenisie stołowym, dziewcząt w składzie Marysia i Małgosia z kl. 2A oraz chłopcy w składzie Maciek i Janek z kl. 2A zdobyły tytuły mistrzowskie,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju: reprezentacja w składzie Ola, Nina, Maja B., Kalina, Maja N., Kasia z klas siódmych, Ada, Gośka i Sonia z klas drugich oraz Kalina i Paulina z klas trzecich zdobyły wicemistrzostwo dzielnicy,
  • Olimpiada Historyczna dla Gimnazjalistów: do II etapu awansowali Michał z kl. 2B, Nina z kl. 3A oraz Agnieszka i Maciek z kl. 3B,
  • kuratoryjny Konkurs języka angielskiego:  Nina z kl. 2B, Maja, Ola i Adam z kl. 3B awansowali do etapu rejonowego,
  • kuratoryjny Konkurs historyczny: Aga z kl. 3B oraz Michał z kl. 2B awansowali do etapu rejonowego,
  • kuratoryjny Konkurs wiedzy o społeczeństwie: Marianna, Paulina, Miłosz i Stasiek z kl. 3A, Agnieszka, Iga, Patrycja, Alek i Maciek z kl. 3B oraz Maciek z kl. 2B awansowali do etapu rejonowego,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Indywidualnych Biegach Przełajowych: Leon z klasy 3A zajął II miejsce; Kalina, Nina z kl. 7B, Julita z kl. 3A, Aleks z kl. 2A oraz Kuba z kl. 2B awansowali do Mistrzostw Warszawy,

2016/2017

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier: wynik bardzo dobry uzyskał Maciek z kl. 1B, wynik dobry uzyskali Nina z kl. 1B oraz Mikołaj z kl. 3A,
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017: tytuł laureata uzyskał Michał z kl. 1B, wyniki bardzo dobre uzyskali: Michał z kl. 1B oraz Michał z kl. 3B, wyróżnienia otrzymali: Kuba z kl. 1B, Aleksander i Jean z kl. 3B,
  • konkurs języka angielskiego English Ace 2017: I miejsce w województwie mazowieckim i VIII miejsce w Polsce uzyskała i otrzymała nagrodę rzeczową Laura  z kl. 3A; wyniki bardzo dobre uzyskali: Maja  i Adam  z kl. 2B, Anita (III miejsce w województwie i XX miejsce w Polsce), Alan, Krzysiek z kl. 3B; wyniki dobre uzyskali: Nina i Maciek z kl. 1B, Marianna  z kl. 2A, Kuba i Mikołaj z kl. 3A oraz Jean i z kl. 3B,
  • Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka angielskiego: Maja z kl. 2B uzyskała tytuł laureatki,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Dwuboju Nowoczesnym: reprezentacja dziewcząt w składzie:  Karolina z kl. 1B, Julita z kl. 2A, Karolina z kl. 3A oraz Anita z kl. 3B zdobyła mistrzostwo dzielnicy; reprezentacja chłopców w składzie: Janek R. i Michał z kl. 1A, Kuba z kl. 1B, Leon z kl. 2A i Alek z kl. 3B zdobyli srebrne medale,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu: reprezentacja dziewcząt w składzie: Ada i Karolina z kl. 1B, Julita z kl. 2A, Kalina z kl. 2B oraz Anita i Marysia z kl. 3B zdobyły srebrne medale,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Alan z kl. 3B uzyskał tytuł laureata, Maja z kl. 2B uzyskała tytuł laureatki,
  • Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości: trzech naszych trzecioklasistów: Alek, Michał i Janek  z klasy 3B awansowali do eliminacji centralnych organizowanej przez SGH olimpiady; panowie w eliminacjach okręgowych uzyskali trzeci wynik na 100 startujących drużyn;
  • Próbny Egzamin Gimnazjalny z Operonem: uczniowie klas trzecich zajęli IV miejsce w województwie mazowieckim w kategorii gimnazjów,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Badmintonie: Janek i Maciek z kl. 1A zdobyli brązowe medale, Małgosia z kl. 1A i Marysia z kl. 3B wywalczyły mistrzostwo dzielnicy i będą reprezentować Pragę Południe w Mistrzostwach Warszawy;
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik matematyczny: Michał B. z kl. 1B oraz Michał z kl. 3B uzyskali tytuły laureatów; wyróżnienia otrzymali: Maciek z kl. 1A, Michał B. oraz Mikołaj z kl. 1B, Janek R. z kl. 3B,
  • Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka angielskiego: Maja z kl. 2B uzyskała tytuł laureatki,
  • kuratoryjny Konkurs z matematyki: Michał z kl. 3B uzyskał tytuł laureata,
  • XI Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie: Kuba z kl. 1B zajął I miejsce, a jego brat Michał z kl. 1B zajął II miejsce w narciarskim slalomie gigancie; Michał z kl. 3B zajął I miejsce w snowboardowym slalomie,
  • kuratoryjny Konkurs polonistyczny: Juliette z klasy 2B uzyskała tytuł finalistki,
  • kuratoryjny Konkurs wiedzy o społeczeństwie: Marysia,  Agnieszka, Alek i Michał z klasy 3B uzyskali tytuł finalisty,
  • kuratoryjny Konkurs matematyczny: Michał z klasy 3B awansował do finału wojewódzkiego,
  • kuratoryjny Konkurs polonistyczny: Juliette z klasy 2B awansowała do finału wojewódzkiego,
  • Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym dziewcząt: Marysia z kl. 3B oraz Małgosia z kl. 1A zajęły siódme miejsce,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Maja, Ola i Ignacy z kl. 2B, Alan z kl. 3B, Nina z kl. 1B oraz Marysia z kl. 3B awansowali do II części 1-go etapu,
  • kuratoryjny Konkurs wiedzy o społeczeństwie: Marysia, Agnieszka, Alek i Michał z klasy 3B awansowali do finału wojewódzkiego;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w tenisie stołowym dziewcząt: Marysia z kl. 3B oraz Małgosia z kl. 1A zdobyły mistrzostwo dzielnicy; dziewczyny będą reprezentować Pragę Południe na mistrzostwach Warszawy,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w tenisie stołowym chłopców: Alek i Jean z kl. 3B zdobyli wicemistrzostwo dzielnicy,
  • Konkurs Literacki „Magia słowa”: nagrodę specjalną otrzymała Zuzia z kl. 3B, II miejsce zajął Grzesiek z klasy 1A, wyróżnienie otrzymały Maja i Agnieszka z klasy 2B,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w unihokeju dziewcząt: reprezentacja GJB w składzie Ada, Tosia i Gosia z klas pierwszych, Paulina i Kalina z klas drugich oraz Marysia, Karolina, Anita i Zuzia z klas zdobyła wicemistrzostwo dzielnicy,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w unihokeju chłopców: reprezentacja GJB w składzie Alek, Wojtek, Tristan, Leon i Stasiek z klas drugich oraz Krzysiek, Jean, Michał, Patryk i Alek z klas trzecich zdobyła brązowy medal,
  • kuratoryjny Konkurs  matematyczny: Michał z klasy 3b awansował do etapu rejonowego,
  • kuratoryjny Konkurs polonistyczny: Juliette z kl. 2B awansowała do etapu rejonowego,
  • kuratoryjny Konkurs języka angielskiego: Nina i Maciek z kl. 1A, Maja i Tosia C. z kl. 2B oraz Anita i Alan z kl. 3B awansowali do etapu rejonowego,
  • kuratoryjny Konkurs historyczny: Agnieszka z kl. 2B awansowała do etapu rejonowego,
  • kuratoryjny Konkurs  wiedzy o społeczeństwie: Anita, Marysia, Agnieszka, Jean, Aleksander i  Michał z kl. 3B awansowali do etapu rejonowego,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Indywidualnych Biegach Przełajowych: Leon i Julita z klasy 2A oraz Michał z kl. 3B awansowali do Mistrzostw Warszawy,

2015/2016

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace: Maja z kl. 1B zajęła I miejsce w województwie i I miejsce w Polsce, wygrała udział w tygodniowym obozie językowym; Alek z kl. 2B uzyskał wynik bardzo dobry, zajął IV miejsce w województwie i VI miejsce w Polsce; wynik dobry uzyskali: Natalia z kl. 3B (6 miejsce/11 miejsce), Laura z kl. 2A (8 miejsce/17 miejsce), Anita z kl. 2B (11 miejsce/21 miejsce), Alan z kl. 2B (12 miejsce/ 24 miejsce), Ignacy z kl. 1B (16 miejsce/ 27 miejsce);
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Badmintonie: reprezentacja dziewcząt w składzie Marysia z kl. 2B i Zosia Dz. z kl. 3A oraz reprezentacja chłopców w składzie Kuba i Janek S. z kl. 3B zdobyły mistrzostwo i będą reprezentować Pragę Południe w Mistrzostwach Warszawy;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców: reprezentacja w składzie Arsenij, Ignacy, Tymek i Stefan z kl. 3A  oraz Kuba z kl. 3B zdobyła mistrzostwo i będzie reprezentować Pragę Południe na Mistrzostwach Warszawy;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt: reprezentacja w składzie Anita i Marysia z kl. 2B oraz Zosia z kl. 3A i Natalia z kl. 3B zdobyła wicemistrzostwo;
  • Internetowy Konkurs Maks Matematyczny: Jean z kl. 2B uzyskał wynik dobry, zajął 6 miejsce w województwie i 30 miejsce w kraju,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Laura i Kuba z kl. 2A oraz Alek z klasy  2B zostali laureatami;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu Dziewcząt: reprezentacja w składzie Nina i Patrycja z kl. 1A, Anita i Marysia z kl. 2B oraz Maja i Zosia z kl. 3A zdobyła wicemistrzostwo; indywidualnie medal brązowy wywalczyła Zosia, medale srebrne Anita i Marysia, medal złoty Maja;
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu Chłopców: reprezentacja w składzie Adam i Wojtek z kl. 1B, Alek i Michał z kl. 2B oraz Ignacy z kl. 3A i Kuba z kl. 3B zdobyła wicemistrzostwo; indywidualnie medale brązowe wywalczyli Adam, Alek i Michał, medale srebrne Kuba i Wojtek, medal złoty Ignacy;
  • X Konkurs Chemii Doświadczalnej: zespół z składzie Zosia M. z kl. 3A oraz Zuzia z kl. 3B zajął IV miejsce;
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2016: konkurs plastyczny Zosia Dz. z kl. 3A zajęła I miejsce, Tosia B. z kl. 1B zajęła II miejsce; konkurs fotograficzny: Ala z kl. 3A zajęła i miejsce;
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Laura i Kuba z kl. 2A oraz Alek z klasy  2B awansowali do finału,
  • Ogólnopolski Konkurs „Z ortografią na co dzień”: Maja z kl. 1B zakwalifikowała się do finału,
  • Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”: Małgosia z kl. 3A zakwalifikowała się do finału,
  • XI Zawody w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora SSP 10 i SG 27 : sztafeta chłopców w składzie: Arsenij, Ignacy i Tymek z kl. 3A  oraz Kuba z kl. 3B zajęła I miejsce; indywidualnie Ignacy zdobył srebrny medal na 50m dowolnym, Kuba zdobył brązowy medal na 50m motylkiem;
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2015: Jean z kl. 2B zajął II miejsce w województwie i XVI miejsce w Polsce, Agnieszka z kl. 1B zajęła III miejsce w województwie i XIX miejsce w Polsce; wynik bardzo dobry uzyskali: z klas pierwszych: Juliette, Maja, Patrycja, Miłosz i Ignacy, z klasy 2B Anita, z klas trzecich: Alicja, Natalia C., Dominika, Wirginia; wynik dobry uzyskali: z klas pierwszych Ola i Alek, z klas trzecich Zosia D. i Tymek;
  • XXVII Mistrzostwa Egurrola Dance Studio: Zosia Dz. z kl. 3A zajęła I miejsce solo i V miejsce w duecie w kategorii Hip-Hop, Alicja z kl. 3A zajęła I miejsce w duecie w kategorii Hip-Hop i III miejsce solo w kategorii Jazz,
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik: Michał i Alek z kl. 2B zajęli I miejsce w Polsce, Jean z kl. 2B wywalczył wyróżnienie za bardzo dobry wynik, Natalia Cz. z kl. 3B wywalczyła wyróżnienie za dobry wynik,
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier: Maja z kl. 1B zajęła I miejsce w województwie i II miejsce w Polsce, wygrała pobyt na tygodniowym obozie językowym; Laura z kl. 2A zajęła II miejsce w województwie i XI miejsce w Polsce; dyplomy za wynik bardzo dobry  otrzymali Ola z kl. 1B i Alek z kl. 2B;  dyplom za uzyskanie  dobrego wyniku otrzymali Marysia z kl. 2B i Mikołaj z kl. 2A,,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Rosyjskiego: Arsenij z kl. 3A uzyskał tytuł laureata, jest to pierwszy sukces z tego przedmiotu w historii GJB,
  • XI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów: Tymek z kl. 3A uzyskał awans do zawodów II stopnia,
  • Ogólnopolski konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”:   Miłosz z kl.1A, Ola, Tosia B., Maja z kl. 1B,  Ala i Małgosia z kl. 2A oraz Michał S. z kl. 3B uzyskali awans do II etapu ,
  • Ogólnopolski konkurs „Z ortografią na co dzień”: Ola i Maja z kl. 1B, Małgosia z kl. 3A oraz Zosia z kl. 3B yzyskały awans do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Wiedzy o Społeczeństwie: Małgosia z kl. 3A została finalistką, jest to pierwszy tej rangi sukces z tego przedmiotu,
  • Mistrzostwa Warszawy w Tenisie Stołowym Dziewcząt: reprezentacja GJB w składzie: Marysia z kl. 2B, Agata z kl. 3A i Natalia z kl. 3B zajęły szóste miejsce,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym Chłopców: reprezentacja GJB w składzie: Kuba z kl. 2A, Alek z kl. 2B  i Kuba z kl. 3B zdobyli srebrne medale i tytuł wicemistrzów dzielnicy,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym Dziewcząt: reprezentacja GJB w składzie: Marysia z kl. 2B, Agata z kl. 3A i Natalia z kl. 3B zdobyły złote medale i tytuł mistrzyń dzielnicy; dziewczyny będą reprezentować Pragę Południe w mistrzostwach Warszawy,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Maja i Ola z kl.1B, Laura i Kuba z kl. 2A, Alek z kl. 2B, Natalia, Małgosia i Tymek z kl. 3A oraz Zosia, Natalia R. i Kamila z kl. 3B awansowali do II etapu,
  • Konkurs literacki „Magia słowa”: Małgosia z kl. 3A zajęła I miejsce w kategorii poezja, jej praca zostanie opublikowana w czasopiśmie „Poezja dzisiaj”; Zosia D. z kl. 3A zajęła I miejsce w kategorii proza, Maja z kl. 1B zajęła II miejsce w kategorii proza,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju Chłopców: Krzysiek, Alek i Michał z kl. 2B, Ignacy z kl. 3A oraz Mikołaj, Kuba, Michał S., Janek S. i Janek T. z kl. 3B zdobyli srebrne medale,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju Dziewcząt: reprezentacja GJB w składzie: Paulina z kl. 1A, Kalina z kl. 1B, Anita i Marysia z kl. 2B, Monika z kl. 3A oraz Marta, Natalia R., Tosia i Małgosia z kl. 3B zdobyły srebrne medale,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Rosyjskiego: Arsenij z kl. 3A awansował do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs Kuratoryjny z Wiedzy o Społeczeństwie: Małgosia z kl. 3A awansowała do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs Kuratoryjny z Matematyki: Michał z kl. 2B awansował do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Chemii: Kuba z kl. 3B awansował do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Rosyjskiego: Arsenij z kl. 3A awansował do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka  Angielskiego: Maja z kl. 1B, Kuba z kl. 2A, Alek z kl. 2B, Natalia, Tymek i Michał z kl. 3A oraz Zosia i Kamila z kl. 3B awansowali do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Wiedzy o Społeczeństwie: Małgosia z kl. 3A awansowała do II etapu,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Biegach Przełajowych: Ala z kl. 3A zdobyła srebrny medal, Monika z kl. 3A zdobyła brązowy medal, Gośka,Tosia i Janek S. z kl. 3B oraz Alek i Michał z kl. 2B wywalczyli awans do finałów warszawskich,

2014/2015

  • Konkurs English Ace 2015: wynik bardzo dobry uzyskali:Alek z kl. 1B (2 miejsce w województwie, 3 miejsce w kraju), Michał  z kl. 1B (6 miejsce w województwie, 26 miejsce w kraju), Zosia Ś. z kl. 3A (6 miejsce w województwie, 22 miejsce w kraju), Ewa z kl. 3A (11 miejsce w województwie, 31 miejsce w kraju) oraz wynik dobry: Kuba z kl. 1A, Laura z kl. 1A, Zosia z kl. 2A, Zosia W. oraz Olga z kl. 3A.
  • Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny: Olga z kl. 3A została finalistką,
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Alek z kl. 1B został finalistą,  Olga z kl. 3A została laureatką,
  • Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”: Małgosia z kl. 2A awansowała do III etapu,
  • Ogólnopolski Konkurs „Poprawna ortografia”: Zuzia z kl. 2B awansowała do III etapu,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu Dziewcząt: reprezentacja w składzie: Anita i Marysia z klasy 1B, Zosia M. i Maja z kl. 2B oraz Nina i Julia z kl. 3A zdobyły mistrzostwo dzielnicy i będą reprezentować Pragę Południe w Mistrzostwach Warszawy,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu Chłopców: reprezentacja w składzie: Alek, Michał, Kuba, Tymek, Ignacy i Arsenij  zdobyła wicemistrzostwo dzielnicy Praga Południe,
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015, konkurs literacki, kategoria poezja: wyróżnienie dla Natalii z kl. 2A,
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015,konkurs literacki, kategoria proza: I miejsce Ala z kl. 2A,
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015, konkurs plastyczny:    I miejsce Olga z kl. 3A,   II miejsce Michał z kl. 2B, III miejsce Zosia Dz. z kl. 2A (całe podium dla GJB!!!),
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015, konkurs fotograficzny: Ala z kl. 2A zajęła I miejsce,
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015, konkurs taneczny: Ala z klasy 2A zajęła II miejsce, Zosia Dz. z klasy 2A zajęła III miejsce.
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015, konkurs wokalny, kategoria soliści: Tosia z kl. 2B zajęła II miejsce.
  • Festiwal „Rozwiń talent!” 2015, konkurs wokalny, kategoria zespoły: zespół „Mrówkojad” w składzie: Zosia z 2A (wokal), Tymek z 2A (gitara elektryczna), Arsenij z 2A (gitara basowa) zajął II miejsce.
  • Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna PIONIER 2014: Michał z klasy 1B zajął  I miejsce z maksymalną liczbą punktów oraz otrzymał tytuł laureata ,  Aleksander Krużewski z kl. 1B zajął III miejsce oraz uzyskał tytuł laureata,  wyróżnienia otrzymali: Maria, Anita i Jean z kl. 1B oraz Tymoteusz z kl.2A.
  • Konkurs English High Flier: Natalia z klasy 2A uzyskała wynik bardzo dobry, wynik dobry uzyskali: Laura z kl. 1A, Alek z kl. 1B, Wirginia z kl. 2B, Kamila z kl. 2B, Tymek z kl. 2A, Olga z kl. 3A.
  • Konkurs Alfik Matematyczny: Michał z klasy 1B uzyskał wynik bardzo dobry, zajął II miejsce w województwie i XII miejsce w kraju.
  • Konkurs Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu: Natalia z klasy 2B awansowała do II etapu.
  • Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów: Kuba i Alek z klas pierwszych, Ala, Małgosia, Natalia i Weronika z klasy 2A oraz Ewa, Marcin, Olga, Zosia Ś. i Dominika z klasy 3A awansowali do II etapu.
  • Maja i Zosia z klasy 2A zajęły I miejsce w XXV Mistrzostwach Egurrola Dance Studio w kategorii Formacje Hip Hop,
  • Alicja z klasy 2A w XXV Mistrzostwach Egurrola Dance Studio zajęła: II miejsce w kategorii Formacja Jazz Open powyżej 16 lat, III miejsce w kategorii Solo Hip Hop 12-15 lat, VI miejsce w kategorii Solo Disco Dance 12-15 lat oraz doszła do półfinału w kategorii Solo Jazz 12-15 lat.
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka  Angielskiego: Natalia 2A, Zosia Ś. 3A, Olga 3A awansowały do II etapu.
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Francuskiego:  Dominika z kl. 3A awansowała  do II etapu.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Biegach Przełajowych Dziewcząt: Monika  z 2A zajęła III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Biegach Przełajowych Dziewcząt: Alicja  z 2A, Zofia D. z 2A,  Wiktoria z 3A, Natalia z 2B awansowały do finału warszawskiego.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Biegach Przełajowych Chłopców: Michał z 1B, Arsenij z 2A, Janek z 2B awansowali do finału warszawskiego.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Piłce Nożnej Dziewcząt:  Marysia z 1B, Zosia  D. z 2A,  Zosia M. z 2A, Maja z 2A, Natalia z 2B, Agata z 2A, Tosia z 2B , Monika  z 2A, Ewa  z 3A, Zosia z 3A, Julia 3A, Wiktoria z 3A awansowały do finału, zajęły IV miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju Dziewcząt:  Marysia z 1B, Natalia z 2B, Tosia z 2B, Monika z 2A, Małgosia z 2B, Ewa z 3A, Wiktoria z 3A,  Zosia z 3A, Julia z 3A zajęły II miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju Chłopców: Alek z 1B, Michał z 1B, Janek z 1B, Arsenij z 2A, Kuba z 2B, Michał 2B, Janek z 2B oraz Konrad z 3A zajęli  III  miejsce.
  • Konkurs literacki Magia słowa: Zuzia z 2B została laureatką.
  • Turniej Tańca Dzieci i Młodzieży „Kids Challenge 3”: Maja  i Zosia 2A wraz z zespołem LHH5 zajęły III miejsce w kategorii L hip hop.
  • Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu Synchronicznym: Maja z 2A zajęła IV miejsce w kategorii duetów i III miejsce w kategorii zespołów.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym Dziewcząt: Marysia z 1B oraz Natalia z 2B zajęły III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym Chłopców: Alek z 1B oraz Kuba z 2B awansowali do finału, zajęli IV miejsce.
  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka 2014”: Zosia z 2A zajęła II miejsce w kat. 13-15 lat  i wywalczyła nominację na euro festiwale.
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pokaz co masz w zeszycie”: Zosia Działkowska z klasy 2A zajęła II miejsce.

2013/2014

  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego Mazowieckie Talenty: Olga i  Zosia z kl. 2A awansowały do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Niemieckiego Mazowieckie Talenty: Karolina  i Ula z kl. 3A awansowały do II etapu,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Polskiego Mazowieckie Talenty: Klara i  Wiktoria z kl. 3B oraz Natalia, Karolina i Urszula z kl. 3A awansowały do II etapu,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju :  Natalia, Antonina, Małgorzata (kl. 1A i 1B), Wiktoria, Ewa, Julia (kl. 2A), Alicja, Kinga, Urszula i Karolina (kl. 3A i 3B) zdobyły  wicemistrzostwo dzielnicy ,
  • XVI  Dzielnicowy Konkurs Literacki „Magia słowa”: Natalia z kl. 3A i Wiktoria z kl. 3B zajęły drugie miejsca w kategorii proza/gimnazjum,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym dziewcząt : Agata z kl. 1A, Julia i Zofia z kl. 2A zdobyły brązowy medal,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Tenisie Stołowym  chłopców: Kuba z kl. 1B, Bartosz oraz Wojciech z kl. 3A zdobyli brązowy medal,
  • Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:  Gustaw oraz Bartek z 3a awansowali do II etapu,
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”: Zuzanna  oraz  Zosia  z klasy IB  zostały laureatkami,
  • Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”: Zuzanna  z kl. 1B awansowała do II etapu,
  • Ogólnopolski Konkurs „Poprawna ortografia”: Małgorzata z kl. 1A, Olga z kl. 2A, Natalia , Urszula, Karolina z kl. 3A, Klara, Michalina, Wiktoria z kl. 3B awansowały do II etapu,
  • Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2013: Olga z kl. 2A  dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Zofia z kl. 2A dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie, Karolina z kl. 3A dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Klara z kl. 3B dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Wojciech z kl. 3A dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Natalia Górka 48/145 dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Wiktoria z kl. 3B dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Urszula z kl. 3A dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Mirjam z kl. 3B dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, Michalina z kl. 3B dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie, Alicja z kl. 3A dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie, Gustaw z kl. 3A dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie, Jakub z kl. 3A dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie,
  • Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego Mazowieckie Talenty: Karolina z kl. 3A uzyskała tytuł laureatki, Klara z kl. 3B uzyskała tytuł finalistki,
  • X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”: Zuzanna z kl. 1B awansowała do III etapu,
  • VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”: Urszula z kl. 3A awansowała do III etapu,
  • Olimpiada Matematyczna „PIONIER 2013”: w kategorii klas I:Anna z kl. 1A – 7 miejsce, Małgorzata z kl. 1A- 7 miejsce, Jakub z kl. 1B – 7 miejsce, Natalia z kl. 1B – 8 miejsce, Dominika z kl. 1B – 13 miejsce Zuzanna z kl. 1B – 15 miejsce. Wszyscy w/w uczniowie uzyskali wyróżnienia.
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”:  w kategorii „prac indywidualnych” wyróżniona została Dagna z kl. 1B, w kategorii „test” wyróżnienie otrzymała Weronika z kl. 1B,
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ANIOŁ 2013/2014 organizowany przez Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA: Zosia z kl. 1A zdobyła I nagrodę,
  • Konkurs taneczny festiwalu Rozwiń Talent organizowanego przez CPK Praga Południe: Alicja z klasy 1A zajęła III miejsce,
  • Konkurs fotograficzny festiwalu Rozwiń Talent organizowanego przez CPK Praga Południe: Alicja z klasy 1A zajęła I miejsce,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu: reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce,
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu: reprezentacja chłopców zajęła III miejsce,
  • Dzielnicowy Konkurs Historyczny  pt. „Chłopi polscy w walkach o wolność i niepodległość” organizowany przez SP nr 109, kategoria plastyczna: Zosia z klasy 1A zajęła II miejsce
  • Ogólnopolskie Otwarte Zawody Tańca Nowoczesnego w Inowrocławiu: Alicja z kl. 1A wraz ze swoim zespołem East Side Crew zdobyła wicemistrzostwo Polski  (kategoria wiekowa powyżej 15 lat).
  • Festiwal „Rozwiń Talent” 2014, kategoria wokalna: Ania z kl. 1A zajęła III miejsce za wykonanie utworu pt. „Something`s got a hold on me lyrics” ,
  • Festiwal „Rozwiń Talent” 2014, kategoria wokalna: zespół Pomidor w składzie: Ania, Małgorzata, Tymek, Arsenij, Ignacy zajął I miejsce za wykonanie utworu pt. „Zgubiłam się”.
  • Jazda konna– Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu w Zbrosławicach: Natalia z kl. 3A zajęła I miejsce, jest obecnie halową mistrzynią Polski w ujeżdżeniu,
  • Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2014: wynik bardzo dobry uzyskały: Klara z kl. 3B i Karolina z kl. 3A; wynik dobry uzyskali: Olga, Zosia Ś. i Kuba z kl. 2A oraz Natalia G. z kl. 3A.
  • Konkurs literacki festiwalu „Rozwiń talent”, kategoria proza: III miejsce zajęła Ula z kl. 3A, II miejsce zajęła Karolina z kl. 3A, I miejsce zajęła Kamila z kl. 1B.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Dwuboju Nowoczesnym: reprezentacja dziewcząt w składzie: Natalia R. z kl. 1B, Nina z kl. 2A, Ula z kl. 3A, Kinga z kl. 3B zajęła I miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Dwuboju Nowoczesnym: reprezentacja chłopców w składzie: Jakub z kl. 1B, Ignacy z kl. 1A, Bartek i Gutek z kl. 3A oraz Mateusz z kl. 3B zajęła I miejsce.

2012/2013

  • English High Flier 2012 -uczennica GJB zajęła 1. miejsce w województwie, 2. miejsce w kraju
  • English High Flier 2012 -uczennica GJB zajęła 3. miejsce w województwie, 5. miejsce w kraju
  • English High Flier 2012 -uczennica GJB zajęła 8. miejsce w województwie, 23. miejsce w kraju
  • Dwie uczennice klas drugich awansowały do II etapu konkursu kuratoryjnego z j. angielskiego
  • Uczennica z kl. 2a awansowała do rejonowego etapu konkursu kuratoryjnego z j. polskiego
  • Reprezentacja dziewcząt GJB w unihokeju zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe
  • Reprezentacja tenisistów stołowych zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe
  • Alfik Humanistyczny – 5 uczennic klas II A i B osiągnęły wyniki bardzo dobre
  • 5 uczennic GJB awansowało do finału ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
  • Uczennica GJB awansowała do finału ogólnopolskiego konkursu „Poprawna ortografia”
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficznym Geo- Planeta: Uczeń GJB otrzymał dyplom za wynik bardzo dobry
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny SEZAM – uczennica GJB zajęła 18 w kraju
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny SEZAM – uczennica GJB zajęła 29 miejsce w kraju
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny SEZAM – uczeń GJB zajął 33 miejsce w kraju
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny SEZAM – uczeń GJB zajął 28 miejsce w kraju
  • Uczennica GJB uzyskała bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”
  • Konkurs literacki festiwalu „Rozwiń Talent” organizowanego przez Praskie Centrum Kultury: wyróżnienie oraz III miejsce dla uczennic GJB
  • OMNIBUS 2013: uczennica klasy 1A uzyskała bardzo dobry wynik  15 miejsce w województwie (mw), 42 miejsce w kraju (mk); 5 uczennic klas II uzyskało dobry wynik: Natalia Górka 4 mw, 6 mk; Urszula Majcher 5 mw, 10 mk; Klara Grzybek 5 mw, 10 mk; Karolina Stankiewicz 5 mw, 10 mk; Wiktoria Wojciechowska 11 mw, 22 mk.
  • Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego  Sprachdoktor (konkurs wielokrotnego wyboru – trudny):Karolina Stankiewicz 4 miejsce w województwie, 15 w kraju, D2;  Wojtek Wesołowski 32 miejsce w województwie, 102 w kraju, D3; Ula Majcher 35 miejsce w województwie, 109 w kraju, D3.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd. w Dwuboju Nowoczesnym: reprezentacje ch. i dz. zajęły II miejsca.

2011

  • Drużynowe Mistrzostwo Dzielnicy Praga Płd. w unihokeju dziewcząt
  • Wicemistrz Dzielnicy Praga Płd. w tenisie stołowym chłopców (2 tytuły w klasyfikacji indywidualnej)
  • English Ace – uczennica GJB zajęła 4. miejsce w województwie, 7. w kraju
  • English High Flier 2011 – uczennica GJB zajęła 6. miejsce w kraju
  • I i II miejsce uczennic GJB w konkursie literackim Festiwalu „Rozwiń Talent” Praskiego Centrum Promocji Kultury
  • Wyróżnienie zespołu muzycznego GJB w konkursie Festiwalu „Rozwiń Talent” Praskiego Centrum Promocji Kultury