Mistrzostwa dzielnicy Praga Południe w biegach przełajowych

Dodano: 24.09.14

Mistrzostwa dzielnicy Praga Południe w biegach przełajowych

23 września reprezentacja GJB DIDASKO wzięła udział w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe W Biegach Przełajowych. Niestety pierwszy dzień jesieni nie zachęcał do wyjścia z domu, ale naszym reprezentantom niestraszne chłody, deszcz i porywisty wiatr.

Na pierwszy ogień poszły dziewczyny w składzie: z klas pierwszych Laura, Anita oraz Eliza, z klas drugich Natalia R., Zosia Dz., Zosia D., Alicja oraz Monika, klasę trzecią reprezentowała Wiktoria. Mimo bardzo trudnych warunków nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze, wszystkie w dobrych humorach oraz na wysokich pozycjach ukończyły swoje biegi. Wg nieoficjalnych wyników najlepsze miejsca zajęły Monika z kl. 1A (4 lokata), Wiktoria z kl. 3A (8 miejsce), Zosia D. z kl. 2A (10 miejsce) oraz Ala z kl. 2A (11 miejsce) .

Bezpośrednio po wyścigach dziewczyn do walki przystąpili chłopcy w składzie: z klas pierwszych Kuba, Michał, Bartek oraz Krzysiek, z klas drugich Janek, Michał S., Mikołaj oraz Arsenij, klasę trzecią reprezentował Konrad. Warunki były coraz gorsze, zaczęło padać, ale nie zniechęciło to naszych chłopaków. Wszyscy dali z siebie 100%, najwartościowsze wyniki osiągnęli: Michał  z kl. 1B(6 miejsce) oraz Janek z kl. 2B (12 miejsce).

Zawody sportowe traktujemy z jednej strony jako okazję do walki i rywalizacji w duchu fair-play, z drugiej to kolejne ważne doświadczenie i możliwość sprawdzenia samego siebie. W piątek czeka nas start drużynowy, a dzisiejsze wyniki indywidualne pozwalają myśleć o zajęciu wysokich lokat.