Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju Dziewcząt

Dodano: 31.10.13

Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Unihokeju Dziewcząt

Jak co roku październik i listopad to czas rozgrywek unihokeja. W tym roku potyczki jako pierwsze rozpoczęły dziewczyny.

Grupa „B” , w której startowała reprezentacja GJB grała w sali gimnazjum nr 29 przy ulicy Bartosika. Nasz zespół w składzie:  Rokicka Natalia, Szwedzińska Antonina, Lewandowska Małgorzata, Lubańska Wiktoria, Szot Ewa, Rogowska Julia, Pietkun Alicja, Chmielewska Kinga, Majcher Urszula, Stankiewicz Karolina rozegrał 2 spotkania: z gimnazjum nr 21 oraz gimnazjum nr 29. Oba mecze przebiegały pod dyktando naszych dziewczyn, które zdominowały grę. Skromne wyniki rywalizacji (1:0, 2:1) nie oddają dużej przewagi reprezentantek GJB. Aby mieć nadzieję na awans do finału, na pewno musimy poprawić skuteczność gry ofensywnej.

Na pochwały zasługują wszystkie dziewczyny. Szczególnie należy wyróżnić Alicję z 3b, która jest motorem napędowym całej drużyny oraz Julię z 2a, która godnie zastąpiła na pozycji bramkarza kontuzjowaną Zośkę.

Kolejna faza rozgrywek odbędzie się 6 listopada o g. 14:00, w hali sportowej przy ul. Siennickiej 40.