MISTRZOSTWA DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE W UNIHOKEJU

Dodano: 08.11.19

MISTRZOSTWA DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE W UNIHOKEJU

Didaskowicze zdobyli dublet!

Dzisiejsze eliminacje dzielnicy Praga Południe unihokeja do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii dzieci, przebiegły pod dyktando naszych Didaskowych reprezentacji. Rywalizację rozpoczęły dziewczynki, gładko przechodząc do finału bez straty ani jednej bramki. W finale pokonały koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 375 wynikiem 3:0! 🏆🥇
W ich ślady poszli chłopcy. Pierwszy mecz zagrany na remis potraktowali jako rozgrzewkę. Wszystkie kolejne spotkania wygrane dużą przewagą bramek. W finale chłopcy pokonali kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 135 równie wysokim wynikiem 4:0.🏆🥇
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach warszawskich.👏👍
PP