MISTRZOSTWA DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE W BADMINTONIE

Dodano: 05.11.19

MISTRZOSTWA DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE W BADMINTONIE

W poniedziałek 4. listopada br. w hali Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 135 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Badmintonie.

W kategorii dzieci reprezentowali nas  Zosia P. z kl. 6A i Maja z kl. 6B oraz Franek i Janek z kl. 6B. W kategorii młodzież szkołę reprezentowali: Klara i Martyna z kl. 7B, Maja R. z kl. 8A oraz Kuba i Ludwik z kl. 7A i Szymon z kl. 8B.

W zawodach wzięli udział reprezentanci 10 praskich szkół. Po rozegraniu wielu ciekawych spotkań, z których rozstrzygnięcia zapadały dopiero w grach podwójnych nasi uczniowie zajęli nastepujące miejsca:

– Zosia i Maja z klas szóstych zajęły I miejsce i będą reprezentować dzielnicę w mistrzostwach Warszawy,

– Franek i Janek zajęli IV miejsce,

– Klara, Martyna i Maja zdobyły tytuły wicemistrzowskie,

– Kuba, Janek i Szymon zajęli IV miejsce (do zdobycia brązowych medali zabrakło wygrania 1 lotki!).

Kolejne zawody badmintonowe za rok, a przed nami w najbliższym czasie zawody unihokeja i tenisa stołowego.