UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dodano: 09.07.19

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było wyjątkowe pod wieloma względami. Po raz ostatni żegnaliśmy gimnazjalistów, po raz pierwszy żegnaliśmy ósmoklasistów, a smaczku nadał jeszcze niepowtarzalny musical „Pan tu nie stał”, który w niemałym trudem przygotowała pani Joanna Białobrzeska. . To artystyczne przedsięwzięcie, w które Pani Joanna zaangażowała bardzo liczną grupę uczniów oraz nauczycieli, przejdzie do historii. Liczba gagów, skeczy oraz scenek i piosenek z lat 70-tych i 80-tych wprawiła wszystkich w świetny nastrój. Nie można nie wspomnieć o świetnej oprawie muzycznej, nad którą czuwał pan Adam Pietruszka oraz scenografią przygotowaną przez pana Mariusza Kocha.

Po części artystycznej odbyła się część oficjalna: rozdanie nagród i wyróżnień za udział w konkursach, wręczenie nauczycielom gimnazjalnym pamiątkowych medali oraz pożegnanie klas ósmych i trzecich. Były wzruszenia, łzy, podziękowania. Rozstawaliśmy się z niemałym trudem, czego dowodem jest to, że ostatni opuścili budynek CPK przed północą.

PR