ZIELONA SZKOŁA dzień 4.

Dodano: 29.05.19

ZIELONA SZKOŁA dzień 4.

Po dynamicznym, deszczowym i burzowym wtorkowym wieczorze środowy ranek powitał nas chłodem i pełnym zachmurzeniem. Nie zniechęciło nas to jednak od aktywnego spędzenia czasu. Po wcześniejszym śniadaniu ósmoklasiści pojechali do Puław i mimo niesprzyjającej pogody zapoznali się z historią rodu Czartoryskich. Pozostali oddawali się sportowym oraz artystycznym uciechom. Po obiedzie uczniowie klas siódmych i trzecich w nieco lepszej aurze zwiedzali Puławy, a ósmoklasiści grali w ośrodku w tenisa, kosza, badmintona, pływali oraz trenowali taneczne przed musicalowe układy. Kolacja przy ognisku była miłym zwieńczeniem tego intensywnego dnia, a ilość upieczonych i pochłoniętych chleba i kiełbasy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

PR