ZIELONA SZKOŁA dzień pierwszy

Dodano: 26.05.19

ZIELONA SZKOŁA dzień pierwszy

26 maja rozpoczęła się kolejna przygoda na didaskowej zielonej szkole. Po 9 rano wyruszyliśmy z Warszawy i przed 11, po niemeczącej podróży dotarliśmy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miętnem k/Garwolina. Po kolejnej półgodzinie byliśmy zakwaterowani, przed obiadem udaliśmy się na krótki rekonesans po obiekcie. A było co oglądać: boiska piłkarskie, hala sportowa, pływalnia, korty tenisowe, wszystko otoczone zielenią i labiryntem budynków hotelowych. Rozczarowały tylko boiska do siatkówki plażowej, które okazały się niestety zaniedbaną „piaskownicą”. Po obiedzie była chwila żeby wyskoczyć do sklepu, potem zajęcia sportowe: piłka nożna, piłka ręczna, softball, pływanie. Przed kolacją liczna grupa wzięła udział w nabożeństwie, po kolacji był czas na integrację, a chętni rozegrali kilka setów w tenisa ziemnego. Jutro ciąg dalszy zajęć sportowych, dodatkowo rozpoczynamy musicalowe próby.

PR