ZAWODY PŁYWACKIE

Dodano: 29.03.19

ZAWODY PŁYWACKIE

28 marca na pływalni przy ul. Jagiellońskiej 7 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w Pływaniu. Do reprezentacji dziewcząt zostały powołane: Helena z kl. 7B, Marysia z kl. 8A, Maja S. i Zosia z kl. 8B oraz Ada i Karolina z kl. 3B. Do skład chłopców weszli: Maciek i Piotr z kl. 8B, Janek i Bruno z kl. 3A oraz Kuba i Michał Br. z kl. 3B.

Zawody rozpoczęły się od wyścigów sztafet, które były dla nas bardzo udane: dziewczyny zdobyły w nich brąz, chłopcy wywalczyli srebro. W konkurencjach indywidualnych także kilkakrotnie stawaliśmy na podium:  Helena zajęła indywidualnie II miejsce na 50m stylem klasycznym, Ada zajęła indywidualnie III miejsce na 50m stylem dowolnym,  Bruno zajął indywidualnie III miejsce na 50m stylem klasycznym.

Klasyfikacje generalną dziewcząt wygrała SP nr 215, w kategorii chłopców SG nr 27.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i medalistów, dla nas był to ostatni start w tym roku szkolnym.

PR