XIII MISTRZOSTWA WARSZAWY SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

Dodano: 26.02.19

XIII MISTRZOSTWA WARSZAWY SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

21 lutego br. na Górce Szczęśliwieckiej po raz czternasty odbyły się Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. W tym roku nasza reprezentacja była nieliczna, ale silna. Na zawody pojechał Lolek z kl. 8A oraz Kuba z kl. 3B.

Aura tego dnia była zdecydowanie niekorzystna, od rana nieprzerwanie siąpił deszcz,  na stoku odkryte były całe połacie , a śniegu z każda minutą i po każdym kolejnym przejeździe ubywało. Po nerwowym oczekiwaniu w końcu wystartowali nasi narciarze. Lolek w swojej kategorii wiekowej z czasem 14,61 sek. zajął drugie miejsce, pozostawiając w pokonanym polu dwudziestu rywali. Uzyskany przez Lolka czas okazał się także drugim czasem całych zawodów. Kuba w wyższej kategorii uzyskała czas 15,00 sek. i zajął pierwsze miejsce. W tej kategorii startowało tylko sześciu zawodników, natomiast wszyscy byli licealistami.

Po zakończeniu biegów odbyły się dekoracje, chłopcy otrzymali dyplomy, medale oraz upominki rzeczowe.

PR