ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 4.

Dodano: 23.05.18

ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 4.

Dzisiejsza aura uległa zmianie, po Słońcu ani śladu, a niebo przykryła warstwa chmur. Nie przeszkodziło to jednak naszym podopiecznym  w realizacji programu: siódmoklasiści pojechali na wycieczkę do Gross- Rosen, gimnazjaliści realizowali program sportowy: liczna gromadka szlifowała kunszt siatkarski, a grupa trzecioklasistów rozegrała czterozmianowy mecz softballu z drugoklasistami. Młodsi tym razem byli lepiej dysponowali i pokonali naszych starszaków 19:17. Przed obiadem był jeszcze czas na zajęcia unihokeja w hali oraz pływanie.

Po obiedzie mimo zapowiadanych opadów pięknie się wypogodziło, siódmoklasiści bez przeszkód zrealizowali zajęcia sportowe (siatkówka plażowa, koszykówka, badminton, pływanie), a gimnazjaliści pojechali na wycieczkę do Błędnych Skał. Spacer wśród niesamowitych skalnych struktur, mimo że trwał tylko godzinę przysporzył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Każdy mógł poczuć się jak gwiazda Hollywood, gdyż wśród Błędnych skał kręcono takie produkcje jak Opowieści z Narnii: Książę Kaspian czy Dwa światy, że o hicie „Przyjaciel wesołego Diabła” nie wspomnimy. Skalne formacje takie jak Stół, Nóżka kurczaka czy Okręt na długo zostaną w naszej pamięci.

Po kolacji chwila oddechu.

PR