ZAWODY TENIS STOŁOWY

Dodano: 31.12.17

ZAWODY TENIS STOŁOWY

Rok kalendarzowy jak zawsze kończą rozgrywki tenisa stołowego. Po zdobyciu złotych medali w mistrzostwach Warszawy naszą dzielnice reprezentowali: Małgosia i Marysia oraz Janek i Maciej, wszyscy z kl. 2A GJB. Zawody finałowe odbyły się po raz kolejny w SP nr 365 na Tarchominie.

Zawody dzielnicowe były dla naszych reprezentantów spacerkiem, zawody warszawskie okazały się zimnym, żeby nie powiedzieć lodowatym, prysznicem. Dziewczyny przeszły pierwsza rundę tylko dzięki niestawieniu się jednej z reprezentacji, w drugiej rundzie przegrały gładko swoje mecze. Chłopcy mieli mniej szczęścia, po walce przegrali z reprezentantami Bemowa, bez walki ulegli chłopakom z Ursynowa (zeszłorocznym mistrzom Warszawy).

Przed nami rok pracy, aby w przyszłym roku wygrać dzielnicę i pograć dłużej w Warszawie.

PR