ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 5

Dodano: 01.06.17

Niestety kolejny dzień zapowiadał się pochmurny i chłodny. Po śniadaniu 3 klasy pojechały do klasztoru kamedulskiego w Wigrach, pozostali mimo kapryśnej aury realizowali z zapałem zajęcia: piłka nożna, softball, tenis ziemny i gry planszowe. Po obiedzie udało się popływać na rowerach wodnych, spędzić sporo czasu na powietrzu i przeprowadzić kolejne musicalowe zmagania. Dłuższą chwile zajęło także pakowanie oraz sprzątanie pokoi. Po kolacji czas podsumowań, integracji oraz pożegnalne disco, które rozkręcało się z każdą minutą. A jutro po śniadaniu powrót do wytęsknionych rodziców.

PR

Niestety kolejny dzień zapowiadał się pochmurny i chłodny. Po śniadaniu 3 klasy pojechały do klasztoru kamedulskiego w Wigrach, pozostali mimo kapryśnej aury realizowali z zapałem zajęcia: piłka nożna, softball, tenis ziemny i gry planszowe. Po obiedzie udało się popływać na rowerach wodnych, spędzić sporo czasu na powietrzu i przeprowadzić kolejne musicalowe zmagania. Dłuższą chwile zajęło także pakowanie oraz sprzątanie pokoi. Po kolacji czas podsumowań, integracji oraz pożegnalne disco. A jutro po śniadaniu powrót do wytęsknionych rodziców.

PR