ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 4

Dodano: 01.06.17

ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 4

Ranek przywitał nas lekkim chłodem i niestety mżawką. Po wczorajszym błękitnym niebie nie było śladu. Na szczęście później przestało siąpił, a momentami pojawiało się Słońce. Pierwszaki i trzeciaki z kl. 3A wstały dzisiaj bardzo wcześnie i o 7:00 ruszyli do Wilna. Drugoklasiści i uczniowie klasy 3B zostali w ośrodku i realizowali program sportowo-artystyczno-edukacyjny:  była piłka nożna, softball, emocjonujące i wyczerpujące wspinaczki w parku linowym. Niestety w trakcie obiadu lunęło i zerwał się bardzo porywisty wiatr, który uniemożliwił nam zrealizowanie zajęć kajakarskich. Natomiast nie poddaliśmy się, był spacer na Górę Jesionową, tenis ziemny, softball, piłka nożna i czas na kolejne próby. Po kolacji spotkanie z p. Wojciechem Fortuną.

PR

integrowaniem przy grach planszowych i dobrej muzyce. Był też czas na  próby do musicalu oraz na naukę fizyki i matematyki. Po kolacji spotkanie z panem Wojciechem Fortuną.