ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 3

Dodano: 30.05.17

ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 3

Dzisiaj wczesnym rankiem klasy 2A, 2B i 3B wyruszyły na wycieczkę do Wilna. Klasy pierwsze oraz 3A pozostały w ośrodku i po śniadaniu przystąpiły do realizacji programu. W bloku przedpołudniowym znalazły się wspinaczki w parku linowym oraz zajęcia softballu. Po obiedzie i krótkim wypoczynku był czas na zmagania piłkarskie i kolejną porcję kajakarstwa. Po kolacji mieliśmy spotkanie z polskim olimpijczykiem w skokach narciarskich panem Wojciechem Fortuną. Dowiedzieliśmy się między innymi jak bardzo zmieniły się skoki narciarskie od czasów Igrzysk Olimpijskich w Sapporo, czym musi charakteryzować się skoczek narciarski, czy Polska ma szanse być przez kolejne lata potęga w skokach, a także czy w Szelmencie powstanie skocznia narciarska. Zwiedziliśmy wystawę, na której mistrz Fortuna zgromadził setki pamiątek związanych ze sportami zimowymi.

PR